Професійна спілка працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України
Новини | Спілкування | Контакти | Форум | Листи
Ми раді вітати Вас на нашому сайті!
Кадри, дисципліна і фінанси - є основою у формуванні
сили, єдності та авторитету профспілки,
які визначають її роль і місце у суспільстві

Микола Мицько

Пошук у новинах

Наші новини Напрямки діяльності Структура і чисельність Контакт з нами

Загальні новини
Міжнародна робота
Охорона праці
Правовий захист
Соціально - економічний захист
Програма дій профспілки
на 2016-2020 рр.
Галузеві угоди
Архів документів
Центральна рада
З`їзд
Рада профспілки
Положення про контрольно-ревізійну комісію
Постійні комісії
Структура і чисельність
Обласні організації
Наші підприємства
Телефони профспілки
Форум профспілки
Гостьова книга
Пишіть нам
 
Структура і чисельність Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України

Структура і чисельність Профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України

За станом на 01.01.2016 року в структурі профспілки 13 обласних, Київська міська організація і 198 первинних профспілкових організацій. Із загальної чисельності членів профспілки 79171 особа, працюючі на підприємствах, в організаціях і установах становлять 63962 особи, студенти і учні – 5072 особи, непрацюючі пенсіонери – 10137 осіб.

Профспілковим членством охоплено 85,1 відсотка від чисельності усіх працюючих на підприємствах, в організаціях і установах галузі. Найбільший відсоток охоплення профчленством на підприємствах Івано-Франківської (93,8%), Полтавської (94,5%), Сумської (92,8%) і Черкаської (98,6%) областей.

Із загальної кількості членів профспілки 30294 жінки, або 38,3 %, молоді до 35 років – 20044 особи, або 25,3 %.

У порівнянні з 2014 роком первинних організацій профспілки стало на 5 менше, чисельність членів профспілки зменшилася на 8410 осіб, із них працюючих на підприємствах – 5980, непрацюючих пенсіонерів – 2626. Утім збільшилося число студентів на 196 осіб.

Зменшення кількості первинних організацій і профспілкової чисельності відбулося у всіх обласних організаціях (за винятком м. Києва) і пов’язане з реорганізацією або ліквідацією господарських структур та звільненням працівників з роботи.

За власним бажанням профспілку залишили 524 особи (у т.ч. в організаціях Дніпропетровської області – 33, Запорізької – 47, Київської – 119, Одеської – 37, Харківської – 55 та інших), проте це на 245 менше ніж у 2014 році. Виключено з профспілки за порушення Статуту 7 осіб.

У профспілці загальна кількість штатних працівників становить 161. Із них у ЦР профспілки – 9, в обласних і Київській міській організаціях профспілки – 37,5, в об’єднаннях – 7, в первинних організаціях – 107,5, в тому числі 29 штатних одиниць голів профкомів. У порівнянні з минулим роком стало менше на 19 штатних працівників у первинних і на 1 в обласних організаціях.

Кількість первинних організацій і чисельність працюючих членів профспілки на підприємствах галузей промисловості відповідно становить:

  • хімічна і нафтохімічна – 91 організація і 42196 осіб;
  • нафтопереробна та нафтопродуктозабезпечення – 47 організацій і 12370 осіб;
  • медична і мікробіологічна – 24 організації і 9266 осіб;
  • інші галузі – 36 організацій і 5202 особа.

На підприємствах державної форми власності працювали 15944 членів профспілки, що становить 23,1 відсотка від загальної кількості працюючих, студентів і учнів, на недержавних – 53090 осіб, або 76,9 відсотка.Залишити відгук:

 

Цікаві статті

Центральна рада
З`їзд
Рада профспілки
Обласні організації
Первинні організації
Наші підприємства
Коментарі спеціалістів

Загальні новини
Міжнародна робота
Охорона праці
Правовий захист
Соціальний захист
Економічний захист
Виконання галузевих угод
Корисні документи
Наша реклама


Украинская Баннерная Сеть


ЗАТ Укрпрофтур - ослуговування туристів та туристичні групи по всій Україні :: ЗАО Укрпрофтур - обслуживание туристов и туристических групппо всей Украине :: JSC UKRPROFTOUR - reception of tourists and tourist groups throughout Ukraine

Європейський відпочинок та лікування в Трускавці, гарячі путівки, санаторії, бази відпочинку, приватні апартаменти, Карпати, Нафтуся, трансфер з вокзалу, екскурсії по всьому західному регіону Яндекс цитирования

Файне місто Трускавець - форум - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Форум Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Forum Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets Прекрасный город Трускавец - некоммерческий сайт курорт Трускавец :: Файне місто Трускавець - некомерційний сайт курорт Трускавець :: Wonderful Town Truskavets - unofficial site Truskavets
Всі права захищено © Професійна спілка працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України, 2008-2016